facebook
facebook

Untitled Document

Proszę zainstalować Adobe Flash Player !!!


Szanowni Państwo

Mam zaszczyt przedstawić Państwu Firmę "AKAMIT" działającą w sektorze chemii budowlanej. Mamy nadzieje że propozycje naszej Firmy spotkają się z Państwa zainteresowaniem co pozwoli nam nawiązać owocną współprace. Firma AKAMIT jest marką obecną od ośmiu lat na rynku polskim, czeskim i słowackim. Współpraca ze światowymi koncernami pozwala nam działać w oparciu o wiele innowacji zarówno w dziedzinie produkcji jak i w logistyce oraz obsłudze handlowej klienta.

 

 

 

Firma AKAMIT produkuje tynki akrylowe, farby akrylowe i silikonowe oraz barwi według własnego wzornika kolorów lub wzornika NCS do uzgodnienia. Wzornik można pobrać tutaj.

 

 

W czerwcu 2005 roku utworzyliśmy punkt wdrożeniowo-produkcyjny w województwie Świętokrzyskim. Zlokalizowana tutaj komórka, analizuje potrzeby rynkowe w obszarze inwestycji dociepleniowych, opracowuje wdrożenia nowości nie tylko w kierunku usprawnień produkcyjnych ale i w płaszczyznach:

  • rozwoju współpracy technicznej z projektantami, wykonawcami i inwestorami,
  • usprawnień logistycznych,
  • doskonalenia działań handlowych u dystrybutorów,
  • podnoszenia poziomu doradztwa handlowo-technicznego.

Wieloletnie kontakty kierownictwa firmy z prężnymi przedsiębiorstwami budowlanymi i duże doświadczenie, pozwalają zapewnić sprawną obsługę inwestora.